Pomysł na powstanie drinkbarów zrodził się już prawie 20 lat temu, w 2004 roku. Jego genezą była potrzeba stworzenia efektownej oprawy dla wszystkiego, co dzieje się przy barze podczas różnego rodzaju imprez i eventów.

Wkrótce zaczęliśmy więc projektować i budować nasze mobilne bary, dobierać i szkolić wyselekcjonowany personel oraz pracować nad formułami drinków i sposobem ich ekspozycji.
„Pomyśleliśmy: hej, dlaczego nie spróbować zamienić zwykłego drinka z sokiem na małe arcydzieło sztuki barmańskiej? Dlaczego nie sprawić, żeby nawet tak prozaiczna czynność, jak zamawianie drinka na imprezie stała się ekscytująca?”
Jacek Fudecki
współwłaściciel drinkbary.pl
Pracują dla nas wyłącznie sprawdzeni, uzdolnieni barmani i doświadczeni bariści, cieszący się opinią prawdziwych fachowców w swojej dziedzinie. Cały czas doskonalą swoje umiejętności, uważnie słuchają co się dzieje w trendach na świecie, a następnie przenoszą i adaptują nowinki do swojej pracy.
„Jeżeli chcemy, by organizowana przez nas impreza została na długo zapamiętana jako ekscytujące wydarzenie, to trzeba pamiętać, że powinniśmy dopracować każdy szczegół, w tym też sposób, w jaki podamy napoje naszym Gościom.”
Grzegorz Pilacki
współwłaściciel drinkbary.pl